Centre Alege Scoala

  EPARHIE CENTRU ADRESA WEBSITE
1 Arhiepiscopia Craiovei Parohia Romanesti http://parohiaromanesti.alegescoala.ro/
2 Arhiepiscopia Craiovei Parohia Oota http://parohiaoota.alegescoala.ro
3 Arhiepiscopia Craiovei Parohia “Eroii Neamului” http://parohiaeroiineamului.alegescoala.ro/
4 Arhiepiscopia Craiovei Parohia “Sf. Nicolae” Craiovita I http://parohiasfnicolae.alegescoala.ro
5 Arhiepiscopia Craiovei Parohia Ciutura http://parohiaciutura.alegescoala.ro
6 Arhiepiscopia Craiovei Parohia Stramba Jiu http://parohiastrambajiu.alegescoala.ro
7 Arhiepiscopia Craiovei Parohia Rovinari I http://parohiarovinari.alegescoala.ro
8 Arhiepiscopia Craiovei Centrul catehetic eparhial , Parohia Sf. Gheorghe Vechi http://parohiasfgheorghevechi.alegescoala.ro
9 Arhiepiscopia Ramnicului Centrul Catehetic Eparhial – Sf. Ioan Botezatorul http://centrulcateheticeparhial.alegescoala.ro
10 Arhiepiscopia Ramnicului Parohia Sf Andrei http://parohiasfandrei.alegescoala.ro
11 Arhiepiscopia Ramnicului Parohia Francesti I http://parohiafrancesti.alegescoala.ro
12 Arhiepiscopia Ramnicului Parohia Babeni I http://parohiababeni.alegescoala.ro
13 Arhiepiscopia Ramnicului Parohia Blejani http://parohiablejani.alegescoala.ro/
14 Arhiepiscopia Ramnicului Parohia Gorunesti http://parohiagorunesti.alegescoala.ro/
15 Arhiepiscopia Ramnicului Parohia Folestii de Sus http://parohiafolestiidesus.alegescoala.ro
16 Episcopia Severinului si Strehaiei Centrul catehetic zonal http://centrulcateheticzonal.alegescoala.ro
17 Episcopia Severinului si Strehaiei Centrul catehetic “A doua sansa”   Schela Noua http://centrulschelanoua.alegescoala.ro
18 Episcopia Severinului si Strehaiei Centrul catehetic “Risc de abandon” http://centrulstrehaia.alegescoala.ro/
19 Episcopia Severinului si Strehaiei Centrul catehetic “Risc de abandon” http://centrulobarsiadecamp.alegescoala.ro/
20 Episcopia Slatinei si Romanatilor Parohia Izvoarele http://parohiaizvoarele.alegescoala.ro
21 Episcopia Slatinei si Romanatilor Parohia Teslui http://parohiateslui.alegescoala.ro/
22 Episcopia Slatinei si Romanatilor Protoieria Caracal, Sf Treime http://parohiasfantatreime.alegescoala.ro
23 Episcopia Slatinei si Romanatilor Parohia Jieni http://parohiajieni.alegescoala.ro/
24 Arhiepiscopia Timisoarei Zonal-Parohia Timisoara Fratelia http://timisoarafratelia.alegescoala.ro/
25 Arhiepiscopia Timisoarei Parohia Jimbolia http://parohiajimbolia.alegescoala.ro/
26 Arhiepiscopia Timisoarei Parohia Timişoara Viile Fabric http://parohiatimisoaraviilefabric.alegescoala.ro/
27 Arhiepiscopia Timisoarei Parohia Ronaţ http://parohiaronat.alegescoala.ro
28 Arhiepiscopia Timisoarei Parohia Buziaş I http://parohiabuzias.alegescoala.ro/
29 Arhiepiscopia Timisoarei Parohia Sânandrei http://parohiasanandrei.alegescoala.ro/
30 Arhiepiscopia Aradului Arad http://parohiabujac.alegescoala.ro
31 Arhiepiscopia Aradului Curtici http://parohiacurtici.alegescoala.ro/
32 Arhiepiscopia Aradului Sepreus http://parohiasepreus.alegescoala.ro/
33 Arhiepiscopia Aradului Gurba http://parohiagurba.alegescoala.ro
34 Arhiepiscopia Aradului Păuliș http://parohiapaulis.alegescoala.ro/
35 Arhiepiscopia Aradului Gurahont http://parohiagurahont.alegescoala.ro/
36 Episcopia Caransebesului Sf. Arh. Mihail si Gavril MONIOM – RESITA http://centrumoniom.alegescoala.ro/
37 Episcopia Caransebesului Sf. M. Mc. Gheorghe MOLDOVA NOUA http://centrumoldovanoua.alegescoala.ro/
38 Episcopia Caransebesului Sf. M. Mc. Ecaterina ORAVIȚA http://centruoravita.alegescoala.ro/
39 Episcopia Caransebesului Sf. Ap. Andrei CARANSEBEȘ http://centrucaransebes.alegescoala.ro/
40 Episcopia Devei si Hunedoarei Centru catehetic “Ieromonah Arsenie Boca” Deva http://centrudeva.alegescoala.ro/
41 Episcopia Devei si Hunedoarei Centrul Cultural-Social “Pr. Ioan Sabău”, Orăştie http://centruorastie.alegescoala.ro
42 Episcopia Devei si Hunedoarei Centrul Creştin pentru copii şi tineret “AXION ESTIN” Vulcan http://centruvulcan.alegescoala.ro
43 Episcopia Devei si Hunedoarei Centrul Cultural-Social ,,Sfantul Nectarie” http://centruhomorod.alegescoala.ro/
44 Arhiepiscopia Vadului, Feleacului si Clujului Budesti http://centrubudesti.alegescoala.ro/
45 Arhiepiscopia Vadului, Feleacului si Clujului Adormirea Maicii Domnului, Mănăştur http://centrumanastur.alegescoala.ro/
46 Arhiepiscopia Vadului, Feleacului si Clujului Scoala Christiana http://centruchristiana.alegescoala.ro
47 Arhiepiscopia Vadului, Feleacului si Clujului Sf. Alexandru http://parohiasfalexandru.alegescoala.ro
48 Arhiepiscopia Vadului, Feleacului si Clujului Sf.Ierarh Nicolae Sangeorz Bai http://centrusangeorzbai.alegescoala.ro
49 Episcopia Oradiei Parohia Husasau de Cris http://parohiahusasaudecris.alegescoala.ro/
50 Episcopia Oradiei Parohia Bratca http://parohiabratca.alegescoala.ro
51 Episcopia Oradiei Parohia Feneris http://centrubeius.alegescoala.ro
52 Episcopia Oradiei Parohia Marghita I http://centrumarghita.alegescoala.ro
53 Episcopia Oradiei Parohia Bratesti http://centrutinca.alegescoala.ro
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Incarcare harta
Va rugam asteptati incarcarea hartii. Poate dura pana la 2 minute.